0 Queen of Spain II Top Dark Raspberry

Tuotekoodi: mari300920r

Queen of Spain on kietaisupusero, jota voi käyttää kumminkin päin. Täyspitkä hiha, hihansuulla halkio. Materiaali 95% luomupuuvilla, 5% elastaani. Valmistettu Suomessa, Lahdessa.

150.00 €
39.00 €

 

Asiakkaat jotka ostivat tämän tuotteen ostivat myös

-74.00% 0 Queen of Spain II Petit Mellow Rosewood

0 Queen of Spain II Petit Mellow Rosewood

Queen of Spain Petit on polvimittainen kietaisumekko, leveällä, kellottuvalla helmalla. V-pääntie, pitkä hiha, jossa hihansuulla halkiot. Mekko sidotaan nauhoilla.Taskut sivusaumoissa. Upea vaate, monipuolinen, moneen käyttöön. Materiaali luomupuuvillatrikoo, jossa on mukana 5 % elastaania. 

Nimensä mekko on saanut Espanjan kuningatar Letizian mukaan, hän on innoittanut mekon suunnittelua. 

Tuote lisätty
250.00 €
65.00 €

0 Wrap Cardigan/kietaisuneule merinovilla/ Merinowool (useita värejä)

Blusbarin mahtava, 100% merinovillainen kietaisuneule, jota voi käytää pääntien halkio eteen tai taakse puettuna. Yksi koko (M), joka toimii hyvin skaalassa S-XL.

Tämän tuotteen villa on ihanan ohutta ja hengittävää. Tunnusomaista Blusbarin mallistolle ovat leikatut pituudet;  esimerkiksi tässä tuotteessa hihansuuta ja helmaa ei ole ommeltu. Neulos on kudottu niin, että se ei lähde purkautumaan ja litteät linjat lisäävät istuvuutta sekä  ilmeikkyyttä.

Tuote lisätty
119.00 €